Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

O nás

O nás

Jsme Česká rodinná společnost, EUROTRADINGGROUP s.r.o. která byla založena v roce 2010. V České Republice používáme obchodní název: Kamna Schejbal. Vyrábíme krbová kamna a krbové vložky vlastní konstrukce. Při své práci čerpáme z dlouholetých zkušeností s výrobou, které sahají až do roku 1996, tehdy jsme začali s kovovýrobou v naší první dílně.

Praxi s výrobou a navrhováním jednotlivých dílů a komponentů využíváme při své činnosti. Výsledkem jsou pak krbová a kachlová kamna, která se kvalitou, designem i způsobem zpracování řadí mezi ty nejlepší na českém trhu. Naše výrobky vyvážíme také do zemí západní Evropy, např. ve Velké Británii mají obchodní název: Woodland, Loxton, Somerton, Churchill, nebo Christon.

Vyrábíme produkty s ohledem na ekologii, užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Proto naše krbová kamna splňují i ty nejpřísnější platné normy západní Evropy a to s velkou rezervou. Při naší výrobě pečlivě vybíráme dodavatele materiálů a jednotlivých komponentů, budujeme dlouhodobý vztah pro udržení našich standardů.

Stále se učíme, zajímáme se o nové technologie a hledáme řešení, která budou o krok napřed před tradičními českými výrobci. Jsme flexibilní a nasloucháme Vašim potřebám.

Nevyrábíme produkty omezené na co nejlevnější cenu a nikdy vyrábět nebudeme. U nás se na materiálech nikdy šetřit nebude, proto naše krbová kamna budou vždy těžká, masivní a spolehlivá.

Nabízíme našim zákazníkům kompletní služby, z tohoto důvodu naše kamna prodáváme pouze prostřednictvím vlastních vzorkových prodejen a e-shopu, kde jsou k dispozici kvalifikovaní odborníci, kteří rádi poradí s výběrem, či technickým dotazem.

Hnacím motorem pro naší společnost jste Vy, naši zákazníci.