Kachlová kamna

V ceně kamen je zahrnuta doprava. Instalace a připojení našim technikem je zdarma. Termín instalace je v současné době cca 2-3 měsíce od objednání. Nově zasíláme kachlová kamna i našim zákazníkům ze Slovenska 

Česká výroba, doprava zdarma, instalace zdarma, záruka výrobce 4roky, moderní design, kvalitní zpracování, masivní konstrukce s dlouhou životností, spalovací komora z 5mm oceli, litinové rošty a dveře, velkoplošné sklo robax, sálavé teplo, akumulační gabion, těžká kachlová kamna, účinnost  přes 81%, evropské normy včetně EcoDesign 2022, terciární  vzduch, konvekční bočnice, dvouplášťové provedení, nízká spotřeba paliva, ekonomické vytápění, litinové plotýnky pro ohřev, externí přívod vzduchu, pro pasivní i nízkoenergetické domy.

Střední a vysoká kamna vytvářejí akumulaci tepelné energie pomocí akumulačního gabionu. Lávové kameny se v gabionu během topení nahřejí, a po skončení přikládání dále sálají do prostoru. Delší tepelná setrvačnost přináší značnou úsporu paliva. Pro výrobu spalovacích komor používáme 5-8 mm silnou ocel. Vysoká účinnost 81,1% a ekologie spalování je ověřena certifikovanou zkušebnou. Všechny naše výrobky splňují všechny evropské normy, včetně EkoDesign 2022. Kachlová kamna jsou vhodná do rodinných domů, i do nízkoenergetických a pasivních domů a to díky externímu přívodu vzduchu pro hoření.