Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Výroba

Výroba

Všechny naše modely vyvíjíme v systému SolidWorks Profesional a FlowSimulation. Každý nový model s námi roste od počátečního návrhu designu až po sériovou výrobu a certifikaci ve zkušebním ústavu. Kamna a krbové vložky konstruujeme ve 3D. Provádíme také vizualizace a simulace hoření. Na základě Flowsimulací pak optimalizujeme konstrukční řešení pro co nejlepší výsledky spalování. Tvoříme pro každý díl i sestavu výkresovou dokumentaci a technologické postupy. Provádíme průběžnou kontrolu kvality výroby, každý výrobek  prochází výstupní kontrolou kvality. Krbová kamna a krbové vložky vyrábíme ve vlastních prostorech o celkové rozloze přes 1000m2. Při výrobě krbových kamen používáme nejmodernější CNC technologie dělení materiálů, tváření a obrábění. Těmito technologiemi dosahujeme vysoké přesnosti ve výrobě jednotlivých komponentů, což nám umožňuje udržet vysoké nároky na kvalitu. Pro finální povrchovou úpravu – lakování používáme vodou ředitelné ekologické materiály, to vyžaduje dokonalou přípravu a sjednocení povrchu všech lakovaných součástí.  Toho dosáhneme otryskáním v NC řízeném tryskacím zařízení a námi vyvinuté technologii odmaštění.  Na balení finálních výrobků používáme v maximální míře recyklované materiály. Přistupujeme zodpovědně k životnímu prostředí během celého procesu výroby.

Model

V systému SolidWorks Profesional navrhneme optimální konstrukci a design. Definujeme použité materiály, včetně jejich vlastností.  Zhotovíme kompletní výrobní dokumentaci. Otestujeme pomocí animací ve 3D pohyblivé součásti.

Simulace spalování

Provedeme řadu výpočtů simulací hoření. Optimalizujeme konstrukci spalovací komory pro co nejlepší výsledek spalování a bezpečnost. Jsme schopni ověřit dráhy proudění primárního, terciálního i sekundárního vzduchu. Testujeme reálné podmínky spalování pro zjištění teploty všech použitých materiálů. Během animací vyhodnocujeme rychlost, hustotu, množství, teplotu i tlak spalovacích plynů. Podle zjištěných údajů modifikujeme regulaci přívodního vzduchu tak, aby bylo dosaženo optimálního oplachu – samočištění skla.

Finální výrobek 

Finální výrobek je výsledek našeho snažení a realizace dlouholetých zkušeností v praxi.  K zákazníkovi se tak dostane jen produkt který svojí kvalitou i zpracováním odpovídá evropským standardům.

Simulace hoření, analýza bezpečnosti výrobku

Během vývoje spalovací komory provádíme řadu simulací, abychom optimalizovali konstrukční řešení pro co nejlepší funkci, bezpečnost a životnost.