Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Platba přes platební bránu Comgate

PLATBA COMGATE

Platba přes platební bránu COMGATE
COMGATE je platební metoda, která umožňuje platit za nákupy na internetu jednoduše prostřednictvím internetového bankovnictví.

Během objednávky na eshopu si vyberte jako způsob zaplacení on-bankovní převod přes platební bránu.
Po potvrzení objednávky na eshopu jste přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví.
Po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví se vám zobrazí předvyplněný platební příkaz.
Poté, co potvrdíte platební příkaz ve Vašem internetovém bankovnictví, jste přesměrování zpět na eshop, kde naleznete informace o stavu platby a objednávky.
Výhody on-line platby přes platební bránu:
Bezpečnost – Platební brána se nedostává k žádným osobním údajům, platba se odehrává ve Vašem internetovém bankovnictví. Komunikace mezi eshopem a internetovým bankovnictví je šifrována s využitím bezpečnostních certifikátů.
Rychlost – on-line platba přes platební bránu je bankou garantována okamžitě po ověření disponibilního zůstatku na Vašem účtu.

Jak u nás zaplatíte přes platební bránu
1. Volba platby přes platební bránu
Pokud se rozhodnete za vybrané zboží využít platbu přes platební bránu, zvolte ve 2. kroku objednávky (zadání a platebních údajů) položku Bankovní převod přes platební bránu..

2. Vstup do Vašeho internetového bankovnictví na Váš bankovní účet a potvrzení transakce
Po závazném potvrzení objednávky se Vám zobrazí všechny banky, které platební brána podporuje. Vyberete si tu Vaši a kliknete na její ikonku. Po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví se vám zobrazí předvyplněný platební příkaz.

Všechny tyto informace zadáváte přímo do Vašeho internetového bankovnictví. Tímto je odstraněna možnost zneužití vašich bankovních údajů subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informováni.

Neúspěšná transakce
Pokud nám platební brána nepotvrdí transakci, může to být z následujících důvodů:

Nepřihlásili jste se korektně do Vašeho internetového bankovnictví.
Na Vašem bankovním účtu není dostatečný zůstatek pro platbu.
Neodeslali jste korektně potvrzení platby, např. jste špatně zadali potřebné bezpečnostní kódy

Platba platebními kartami na internetu
Platba kartou na internetu je rychlý, bezpečný a pohodlný způsob nakupování. Neplatíte zde žádné poplatky a v okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost. Po potvrzení objednávky jste přesměrováni na platební bránu naší banky, kde zadáte údaje o své platební kartě. O výsledku transakce jste informováni.

Platba kartou je bezpečná
Platbu kartou vyberte po zadání způsobu platby Comgate

Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje tak, že nikdo kromě banky si údaje nemůže přečíst.

Jaké karty přijímáme?
VISA Electron
VISA
Maestro
MasterCard

Číslo platební karty
Datum ukončení platnosti karty
Ověřovací kód CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty.
Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky naší zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Neúspěšná transakce
Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

Údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně. V tom případě budete mít možnost zadat údaje o platební kartě znova.
Na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce. V tom případě Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi jiný způsob úhrady.
Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku. V tom případě Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi jiný způsob úhrady.
Výhody platby kartou
Volbou platby platební kartou lze dodání objednaného programu urychlit. Pokud u vybraného softwaru zvolíte zároveň způsob distribuce online, zašleme Vám licenční údaje k programu emailem většinou do dvou pracovních dnů.
Při platbě kartou také neplatíte žádné poplatky (jako např. při výběru hotovosti z bankomatu), veškeré náklady za Vás neseme my.
Platba kartou je velice pohodlná a bezpečná, nemusíte chodit do banky, nemusíte se starat o hotovost.